Jak vypadá den advokátky

Slovenská herečka, zpěvačka a modelka nám dovolila nahlédnout do svého soukromí. Prozradila nám totiž, jak vypadá jeden z jejích obyčejných dnů. Peťa Palevičová má na kontě již řadu hereckých a kaskadérských rolí, známá je především jako nekompromisní advokátka ze Soudní síně. Jaký dárek obdržela od režiséra Braňa Mišíka na Vánoce?

6:15 – 6:30 Budíček s Earth, Wind & Fire

Můj den začíná budíkem s Earth, Wind & Fire a první tóny skladby se rozezvučí v závislosti na tom, kdy musím být na place či v maskérně. Většinou je to kolem 6:15 až 6:30, ale někdy i dříve, kolem 5:00 až 5:30, když natáčím exteriéry. Umyji se, nasnídám, neboť bez nakrmení mého bříška nejsem schopna odejít z domu, obléknu a vyrazím do „telky“.

7:00 Přeměna na přísnou advokátku

Tady mě namaskují, učešou, udělají ze mě advokátku. Pokud natáčím jednu kauzu, jsem v televizi JOJ cca do 11:30.

soudná-(1)

11:30 „Pěšibusem“ z práce

Potom spěchám domů, samozřejmě pěšky, protože si vždy velmi ráda provětrám a pročistím hlavu po natáčení. Už v duchu se těším na oběd, který mě čeká doma. Dávám přednost domácí stravě, protože restaurační neuznávám a nevěřím jí.

13:00 Přírodní relax na kole

Po obědě následuje krátká siesta, a jelikož mi ještě zbývá pár hodin do dabingu, vytáhnu kolo a jdu na Železnou studánku. Vyvezu se do lesa, takových 10 km, najdu pěkné útulné místečko, lehnu, relaxuji a odpočívám. Jen tak dívám na oblohu a stromy, nebo čtu knihu. Jsem tam zhruba hodinu, podle toho, kolik mám času.

15:00 Posilování a sprcha

Potom jdu zpátky domů, kde pokračuji v tréninku posilovacích cvičení. Po velmi příjemné únavě následuje ještě příjemnější vyčerpanost, kterou však hned smyji ve sprše a utíkám do dabingu (dabuji moji oblíbenou královnu Clarion z pohádky Víla Cililing).

16:30 Venčení chlupáče Huga

Následuje zastávka v obchodě, kde koupím nějaké maličkosti, abych doplnila lednici a seběhnu k rodičům vyvenčit psa Huga. Doma si dám odpolední svačinu: mou oblíbenou misku s jogurtem nebo tvaroh. Rozezpívám se, protože večer mě čeká vystoupení na módní přehlídce mé kamarádky návrhářky Darinky, kde i předvádím.

18.30 – 19:00 Příprava na módní přehlídku

Tady mě nalíčí a učešou, abych ladila s modelem, takže stihnu před odchodem i lehkou večeři.

20:00 Start módní show

Módní přehlídka začíná ve 20:00 mým zpěvem. Zpívám i ve středu přehlídky, mezitím se modelky převlékají. Tuto práci mám moc ráda. Zpěv je smyslem mého života a výstup na molu je pro mě nesmírně vzrušující. Každý model a šaty totiž ve mně evokují nějakou roli nebo scénu z filmu, divadla či ze života. A s tou emocí i předvádím daný model. Takový den je pro mě dost náročný. Skoro vstávám a trvá dlouho do noci, protože po návratu domů si ještě musím zopakovat texty pro zítřejší natáčení.

Jak si představuješ ideální den?

Když svítí sluníčko, jsem s člověkem kterého miluji, se kterým mi je dobře a tehdy je úplně jedno, kde jsem. Samozřejmě, na nějakém liduprázdnějším místě. Kde si můžeme v soukromí vychutnávat den, krásu okolí, všechny pocity, naši přítomnost…

Nejlepší den v životě:

Těch dnů bylo několik:

Young businesswoman working in the lobby of a modern business building, with copy space.

Například, když jsem byla s neteří a bratrem v Macochu, kde jsme navštívili mnohé jeskyně, plavili se na loďce jejími útrobami a sjížděli Baťův kanál.

Náš den v Praze s neteří, když jsme se spolu bláznili (nakupovali jsme, fotili se…).

Všechny výlety s mojí kamarádkou a kolegyní z JOJ Maťkou Molčanovou z Rožňavy, naše rodinné výlety po Banské Štiavnici a okolí.

Když mě „propadla“ kamarádka Soňa s dalšími čtyřmi holkami a šli jsme na celodenní výlet do Lednic.

Když jsem dostala od kamaráda, režiséra Braňa Mišíka, krásný dárek pod vánoční stromeček. Byla to role v pohádce Orest z rodu kouzelníků.

Když jsem s kamarádem jezdila na motorce nebo létala letadlem nad krajinou.

Když cítím motýlky v bříšku. Než bych vypsala všechny, byli bychom zde velmi dlouho, neboť těch mých přenádherných a nejdnů bylo několik.

Discover

Sponsor

Latest

7 zásad při používání pleťových masek

Pleťovou masku můžete využít leckdy, nemusíte čekat na karneval. Vyberte si z široké palety nabídek a „postrašte“ vaše spolubydlící. Dopřejte tváři odměnu...

Dokonalá postava: 4 kroky, jak se k ní dopracovat

I vám se ráno při pohledu do zrcadla chce plakat? Ne však kvůli rozcuchaným vlasům nebo zápachu z úst. Kilogramy, které jste...

Sestra mi vždy záviděla muže: Až do tohoto momentu, kdy se karta obrátila a já jsem pochopila, jak se cítí

"Kateřina byla moje jediná sestra a že mezi námi byl jen něco přes roční věkový rozdíl, rozuměli jsme si lépe než všichni...

Jak odstranit celulitidu? Vyzkoušejte tyto potraviny!

Víte jak odstranit celulitidu? Trápí převážně ženy, ale občas se zjeví i na pánských partiích. Na postrach všech hýždí a stehen existují...

Robotický vysavač dokáže ušetřit spoustu času: Jak vybrat ten správný?

Řešením je robotický vysavač. Toto zařízení je navrženo tak, že za ideálních podmínek udělá všechnu práci za vás. Ušetří vám tak energii...