Víte, co je to Sleeping pack?

Slyšeli jste už o Sleeping pack? Jedná se o označení pro masku. Přesněji, je to něco mezi maskou a nočním krémem. Můžete ji použít na unavenou, dehydrovanou a stresem poznačenou tvář, nejlépe na noc.

Sleeping pack představuje nový trend, který bojuje se známkami únavy během spánku. „Pack“ v angličtině znamená jiný výraz pro „mask“. Nejde však o obyčejnou masku, která se z obličeje odstraňuje po určité době. Jedná se o novinku z Koreje, která se stala kosmetickým hitem a používá se na noc.

Spánek představuje nejlepší čas na ošetření pleti, protože odpočívá a lépe přijímá péči. Únava je jednou z příčin z povadlé pleti, proto na scénu přichází Sleeping pack! Víte jaký je rozdíl mezi touto „spící maskou“, nočním krémem a maskou?

Sleeping pack a noční krém

Hlavním rozdílem je svěží lehká textura, kterou má Sleeping pack. Ta se sice požívá jako noční krém, ale má extra přidané účinky. To je důvod, proč ji stačí používat 2-3 krát týdně v případě extrémní únavy. Noční krém je většinou hustší.

Sleeping pack a běžné masky

Young woman have hair cutting at hair stylist during pandemic isolation, they both wear protective equipment

Sleeping pack umožňuje nepřetržitě uvolňovat aktivní látky do pleti po celou noc. Může za to textura, která se mění na neviditelný film. Ten se proto hned nesmývá, ale působí celou noc. Více však připomíná noční krém jako masku. Běžná obličejová maska ​​se však používá na pár minut a poté se smývá vodou.

my-payot-speeling-masque2My Payot Sleeping pack obsahuje aktivní látky ze superovoce, hydratační kyselinu hyaluronovou a silk tree. Díky nim se pleť zbaví známek únavy, zregeneruje, obnoví zářivost a její kvalitu. Lehká, neviditelná, osvěžující a nelepkavá textura postupně uvolňuje aktivní látky po celou noc. A jak často používat tuto novinku? Nejlepší 2-3 krát týdně na místo nočního krému. Více na www.payot.com.

Discover

Sponsor

Latest

Víte, jak používat BB krém?

BB krém na rozdíl od make-upu nebarví, ale zakrývá nedokonalosti se smetanovým efektem. Můžete jej používat každý den samostatně, na krém nebo...

Jak na vrásky? Vyzkoušejte tyto potraviny!

áhyb na kůži – i to je jedno z označení vrásky. Vzniká stahováním pokožky a jak jsme si již mohli všimnout, nejvíc...

Vyzkoušela množství brigád a vyplatilo se, dnes si plní sen: Kristína se míchání vůní věnovala ve francouzském Grasse

Jak vznikla myšlenka vyrábět veganské sojové svíčky a kdo za samotnou značkou stojí?Již během studentských let na střední škole jsem byla aktivní...

Otec se chvíli po rozvodu s mámou okamžitě oženil: Toto mi ukázalo, že za tím není nic víc než mužské ego

Lenčin otec to s mámou měl už delší dobu nahnuté. Neustálé hádky, nedorozumění ve společnosti, osočování a vzájemné obviňování se táhly už...

7 zásad při používání pleťových masek

Pleťovou masku můžete využít leckdy, nemusíte čekat na karneval. Vyberte si z široké palety nabídek a „postrašte“ vaše spolubydlící. Dopřejte tváři odměnu...